پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩
اخبار > پيام تبريك فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٤٧٣ 

 تاریخ:1399/02/05 


پيام تبريك فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت حلول ماه مبارك رمضان

علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن و برکات الهی را تبریک گفت.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قرآن و برکات الهی را تبریک گفت.


 در این پیام آمده است :

"بسم الله الرحمن الرحیم" شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًی لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَی وَالْفُرْقَانِ

 ماه رمضان ماهي است که در آن ، قرآن فرو فرستاده شده است ، کتابى‏ که مردم را راهبر ، و متضمّن‏ دلایل آشکار هدایت ، و میزان‏ تشخیص حق از باطل است.(سوره بقره آیه 185)

 ماه مبارک رمضان ، ماه شناخت و معرفت ، ماه توبه و مغفرت ، ماه عبادت و بندگی خالصانه به درگاه خالق بی همتا ، ماه خدا ، ماه قرآن ، ماه نزول رحمت و ضیافت بیکران الهی و ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا و نامتناهی و ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می‌آید .

رمضان ماهی است که تمام زمینه های معنوی به منظور گرایش به ارزش های متعالی ، برای اقشار مختلف جامعه فراهم است .

اینجانب فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به تمامی مردم شهرستان بندرلنگه تبریک عرض کرده و موفقیت همگان را در بهره گیری مناسب از فرصت عظیم و معنوی ماه مبارک رمضان از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نمایم .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .