چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کورونا در شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٥١٦ 

 تاریخ:1399/02/08 


برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کورونا در شهرستان بندرلنگه

صبح امروز جلسه ستاد پيشگيری و مبارزه با ويروس كرونا به رياست علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و اعضای ستاد برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز جلسه ستاد پيشگيری و مبارزه با ويروس كرونا به رياست علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و اعضای ستاد برگزار شد.


 در ابتدای این جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان گزارشی از وضعيت مبتلايان به اين ويروس و اقدامات پیشگیرانه این مرکز ارائه نمود. در ادامه نيز اعضای ستاد پيشگيری و مبارزه با ويروس كرونا به بيان گزارش عملكرد و پيشنهادات خود پرداختند.


 فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن تبريك فرا رسيدن ماه مبارك رمضان و تشکر از اقدامات انجام گرفته به اهميت آموزش ، پیشگیری و بيمار يابي در اين دوره اشاره كرد و به اجرايي كردن راهکارهای مناسب جهت رفع مشکلات موجود در رابطه با پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کورونا ویروس تاکید نمودند .


نيكويي با تاكيد بر در اولويت قرار داشتن سلامت مردم به ادامه اجرای طرح فاصله گذاري اجتماعی اشاره كرد و افزود : تيم هایی در جهت بررسی وضعيت اجرای فاز دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی تشكيل شده و با تمامی واحد های صنفی متخلف در خصوص عدم اجرای اين طرح به شدت برخورد خواهد شد.


وی در پايان گفت : به منظور حفظ سلامت مردم و با توجه به شروع ماه مبارك رمضان تمامی مراسمات و تجمعات مذهبی از طريق شبكه های مجازی صورت خواهد گرفت و در صورت فراهم شدن شرايط جهت برگزاري مراسمات در مساجد اطلاع رساني خواهد شد. مردم فهيم شهرستان نيز همچنان در خانه ماندن را جدی بگیرند و از عبور و مرور غیر ضرور جدا خودداری نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .