چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > تقدير فرماندار شهرستان بندرلنگه از قشر كارگر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٥١٧ 

 تاریخ:1399/02/09 


تقدير فرماندار شهرستان بندرلنگه از قشر كارگر

صبح امروز به مناسبت هفته كار و كارگر علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و جمعي از مسئولين پس از عطر افشاني و غبار روبي گلزار شهدا و از قشر كارگر شهرستان تقدير كردند.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز به مناسبت هفته كار و كارگر علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه و جمعي از مسئولين پس از عطر افشاني و غبار روبي گلزار شهدا و از قشر كارگر شهرستان تقدير كردند.


 نيكویی ضمن تبريك هفته كار و كارگر به آحاد جامعه كاری كشور گفت : هفته کار و کارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنان سختکوش، بردبار و پیشتازی است که در کارخانه ها، واحدهای تولیدی ، کارگاه ها ، خانه ها و ساير دستگاه هاي دولتي و بخش خصوصي هر جای سرزمین مقدس ایران اسلامی با کار خود به زندگی معنا و حرکت می بخشند و با کمترین بهره گیری ، بیشترین خدمت و سودمندی را تقدیم جامعه می کنند.


 بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قشر عزیز کارگر در همه صحنه ها کنار نظام اسلامی بوده اند و به تعبیر مقام معظم رهبری کارگران از وفادارترین جوامع به انقلاب هستند.


در ادامه فرماندار شهرستان با تاكيد بر نقش محوری کارگران متعهد و دلسوز در تحقق شعار سال (جهش توليد) مد نظر مقام معظم رهبري و درجهت رشد روزافزون تولید ملی بيان داشت: امسال با تلاش اين قشر ارزشمند در كنار ديگر اقشار جامعه گامهای بلندی در زمينه اقتصاد،ازجمله صادرات غیر نفتی خواهيم برداشت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .