چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > بازديد فرماندار شهرستان بندرلنگه از راه هاي روستایی گزير


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٥٢٠ 

 تاریخ:1399/02/09 


بازديد فرماندار شهرستان بندرلنگه از راه هاي روستایی گزير

علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين از راه های ارتباطی روستاها ، جاده های بين مزارع و رودخانه های فصلی گزير بازديد كردند.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين از راه های ارتباطی روستاها ، جاده های بين مزارع و رودخانه های فصلی گزير بازديد كردند.


 نيكویی طی بازديد از جاده هاي فرعی حد فاصل روستای حميران تا زیارت ، گزير ، چاه عبدالرحمن و باورد كه مردم منطقه خواستار بازگشایي آن به منظور كاهش بعد مسافت و ترافيك هستند گفت : در صورت داشتن توجيه اقتصادي طرح و طی شدن روند قانونی و اخذ مجوز های لازم اين پروژه نيز از اعتبارات و حمايت های دولت بهره مند خواهد شد.


وي در ادامه از رودخانه های فصلی منطقه بازديد كرد و اظهار داشت: با توجه به اينكه رودخانه های فصلی نقش مهمی در كشاورزی منطقه دارند بايد پيگيری های لازم در خصوص لايروبی صورت پذيرد.


 فرماندار شهرستان از جاده های بين مزارع روستا نيز بازديد نمود و افزود ؛ تكميل پروژه های جاده های بين مزارع در دستور كار قرار گرفته و اميد است با تلاش جهاد كشاورزی شهرستان تا پايان سال به اتمام برسد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .