سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > پيام تبريك فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٥٦٣ 

 تاریخ:1399/02/13 


پيام تبريك فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

علي نيكويي فرماندار شهرستان بندرلنگه طي پيامي هفته بزرگداشت مقام معلم را به معلمان،اساتيد و فرهنگيان تبريك گفت.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری،؛علي نيكويي فرماندار شهرستان بندرلنگه طي پيامي هفته بزرگداشت مقام معلم را به معلمان،اساتيد و فرهنگيان تبريك گفت.


متن پیام بدين شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم


 دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و آغازین هفته بزرگداشت معلم یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه زیباترین جلوه های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین و اخلاق و دانایی زینت می بخشند.


 امروز، روز پاسداشت عزیزانی است که در سنگر علم و دانش، سربازانی با اخلاص و دانشمند تربیت کردند. امروز، روز یاد کردن از گمنامان آشناست؛ آنان که دفترهای خاطرات از عطر یادشان آکنده است.


اینجانب در سالروز شهادت بزرگ معلم انقلاب ایران اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید ارزشمند که مزین به نام روز معلم گردیده،هفته بزرگداشت مقام معلم را خدمت همه معلمان،اساتيد و خانواده بزرگ فرهنگیان شهرستان بندرلنگه تبریک عرض می نمایم وتوفیقات روزافزون آنان را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .