پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بازديد فرماندار شهرستان بندرلنگه از پروژه هاي عمراني بخش شيبكوه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦٤٧ 

 تاریخ:1399/02/24 


بازديد فرماندار شهرستان بندرلنگه از پروژه هاي عمراني بخش شيبكوه

علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين از پروژه های عمرانی روستاهای ميچائيل ، بوجراش ، گزدان ، وادي احمد ، ارمكی ، دهنومير، بهمنی و جاده ساحلی بندر نخيلو بخش شيبكوه بازديد نمودند .

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه جمعی از مسئولين از پروژه های عمرانی روستاهای ميچائيل ، بوجراش ، گزدان ، وادي احمد ، ارمكی ، دهنومير، بهمنی و جاده ساحلی بندر نخيلو بخش شيبكوه بازديد نمودند .


 نيكویی پس از بازديد از مسير های رودخانه و پل های آسيب ديده بر اثر وقوع سيل و صادر نمودن دستور رسيدگی و لايروبی مسير سیلاب در جمع مردم روستا حاضر شد و مسائل و مشكلات روستا را مورد بررسي قرار داد.


 وی طی بازديد از طرح های عمرانی روستاهای فاقد دهياری و همچنين مسير های دسترسی روستاها ، رسيدگی به طرح های عمرانی را از اهم برنامه های دولت تدبير و اميد دانست و افزود : با پيگيری های فرمانداری و مسئولين طی سال گذشته اعتبارات مربوطه جذب و پيشرفت قابل قبولی در پروژه هاي عمراني صورت گرفته ، اميد است با تلاش مسئولين و همكاری مردم اين روند مثبت ادامه داشته باشد.


گفتني است عمليات عمراني ٩ روستاي فاقد دهياري بخش شيبكوه از سال ٩٦ شروع و تاكنون پيشرفت فيزيكي ٩٥ درصدي داشته است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .