چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > اولين جلسه شوراي اداري شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٦٧٢ 

 تاریخ:1399/02/29 


اولين جلسه شوراي اداري شهرستان بندرلنگه برگزار شد

اولين جلسه شوراي اداري شهرستان بندرلنگه در سال جديد با رعايت دستور العمل هاي بهداشتي به رياست علي نيكويي فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور علي نيازي رئيس دادگستري ، حجت الاسلام و المسلمين فقيهي امام جمعه موقت ، شيخ بهجت امام جمعه اهل سنت و اعضاي شوراي اداري شهرستان تشكيل شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ اولين جلسه شوراي اداري شهرستان بندرلنگه در سال جديد با رعايت دستور العمل هاي بهداشتي به رياست علي نيكويي فرماندار شهرستان بندرلنگه و با حضور علي نيازي رئيس دادگستري ، حجت الاسلام و المسلمين فقيهي امام جمعه موقت ، شيخ بهجت امام جمعه اهل سنت و اعضاي شوراي اداري شهرستان تشكيل شد.


 نيكويي در ابتداي جلسه با عرض تسليت شهادت امام علي (ع) و اداي احترام به شهداي عرصه سلامت و همچنين شهداي ناو كنارك از تمام دستگاه هاي دولتي ، كادر درمان و گروه هاي مردمي كه جهت كنترل ويروس كرونا تلاش ميكنند تشكر و قدرداني كرد.


 وي در ادامه گفت : شهرستان بندرلنگه در سال گذشته در راستاي مقابله با حوادث طبيعي و بحران هاي حادث شده (پشه آيدس ، هجوم ملخ صحرايي ، سيل ، كرونا) عملكرد رضايت بخشي را داشت و امسال نيز بايد اين روند مثبت با تلاش و همكاري دستگاه هاي دولتي و مردم ادامه يابد.


فرماندار در ادامه با تأكيد بر شعار سال منتخب مقام معظم رهبري (جهش توليد) و بيان اينكه عدالت اجتماعي همراه با عدالت اقتصادي صورت مي گيرد گفت: ويروس كرونا نبايد باعث توقف فعاليت هاي اقتصادي شود ، بايد به فعاليت هاي اقتصادي با رعايت دستور العمل هاي بهداشتي و رونق توليد در شهرستان شتاب دهيم.


نيكويي در ادامه گفت: تحريم ها و تهديد ها را بايد به فرصت تبديل كنيم تا در مقابل دشمن آسيب نبينيم.


 ايشان خاطرنشان كرد سرمايه گذاران و كارآفرينان رزمندگان خط اول جبهه اقتصادي كشور هستند و مي توانند در جهت اشتغال و رونق توليد نقش آفريني كنند.


 وي از تمام دستگاه هاي دولتي خواست پروژه هاي خود را با ميزان پيشرفت فيزيكي آماده و ضمن هماهنگي با مديريت استاني خود براي ارائه در كميته برنامه ريزي تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه ٩٩/٢/٣١ ارسال كنند.


نيكويي در پايان در خصوص برگزاري جشن گلريزان با بيان اينكه تعدادي از زندانيان شهرستان مشمول جرايم غير عمد هستند از تمام دستگاه هاي دولتي ، خيرين و مردم شريف شهرستان جهت مشاركت هرچه باشكوه تر اين امر خداپسندانه دعوت كرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .