چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
آرشیو اخبار


دیدار مردمی فرماندار:
دیدار مردمی فرماندار شهرستان بندرلنگه با اهالی محله رودباری
علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه،محامدی معاون سیاسی و اجتماعی،زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان با حضور در مسجد امام جعفر صادق (ع) محله ی رودباری با اهالی این محله دیدار و گفت و گو کردند.
 ٠٨:٢٣ - 1398/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور فرماندار صورت گرفت
مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس راه شهرستان بندرلنگه برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه روسای پلیس راه شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان ، سرهنگ نیکبخت جانشین پلیس راه استان هرمزگان ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران ، میرزایی رئیس راهنمایی و رانندگی بندرلنگه و جمعی از مسئولین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .
 ٠٧:٢٨ - 1398/04/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
طی حکم وزیر کشور :
فرماندار شهرستان بندرلنگه با حکم وزیر کشور منصوب شد
فرماندار شهرستان بندرلنگه با حکم وزیر کشور منصوب شد.
 ١٠:٣٣ - 1398/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش :
آغاز عملیات اجرایی و توسعه ۷ مدرسه در شهرستان بندرلنگه
صبح امروز با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه، آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، صابری بخشدار مرکزی، معاون مشارکت های مردمی نوسازی مدارس استان، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان ، صوغانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان ، خیرین نیکوکار و جمعی از مسئولین عملیات اجرایی و توسعه ۷ مدرسه در شهرستان بندرلنگه آغاز شد.
 ٠٨:١٤ - 1398/04/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
در سفر دکتر همتی استاندار هرمزگان به شهرستان بندرلنگه :
افتتاح ۴ پروژه عمرانی و ۳ کلنگ زنی در بخش مهران شهرستان بندرلنگه
ظهر امروز با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، خواستار فرماندار شهرستان خمیر، جمعی از مدیران کل استانی ، مسئولین شهرستانی و مردم بخش مهران ۴ پروژه عمرانی افتتاح و ۳ کلنگ زنی انجام شد.
 ١٣:٠٠ - 1398/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

کانال ارتباطی

شماره تماس : ------- 076
نمــابر : ---------
آدرس فرمانداری : ------------

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .