پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٨٧٤ 

 تاریخ:1398/08/13 


مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان برگزار شد

صبح امروز همزمان با سراسر كشور با حضور علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آيت الله سيد محمد جواد ركنی امام جمعه شهرستان ، مسئولين ادارات ، دانش آموزان شهرستان و اقشار مختلف مردم راهپيمایی ١٣ آبان روز ملی مبارزه با استكبار جهانی در بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداري؛ صبح امروز همزمان با سراسر كشور با حضور علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آيت الله سيد محمد جواد ركنی امام جمعه شهرستان ، مسئولين ادارات ، دانش آموزان شهرستان و اقشار مختلف مردم راهپيمایی ١٣ آبان روز ملی مبارزه با استكبار جهانی در بندرلنگه برگزار شد.

 مردم هميشه در صحنه بندرلنگه و شمار زيادی از دانش آموزان با در دست داشتن پرچم ايران اسلامی در اين تجمع گسترده حضور يافتند و حاظران در اين راهپيمایی با سر دادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمريكا " "مرگ بر اسرائيل" " لبيك يا خامنه ای " پيام استكبار ستيزی مردم ولايتمدار بندرلنگه رابه نمايش گذاشتند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .