سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور در شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٠٤٩ 

 تاریخ:1398/08/30 


راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور در شهرستان بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضورعلی نیکویی فرماندار، امامان جمعه ، مسئولین ، طلاب و مردم شریف شهرستان بندرلنگه راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات اشرار و آشوبگران از مسجد جامع تا دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضورعلی نیکویی فرماندار، امامان جمعه ، مسئولین ، طلاب  و مردم شریف شهرستان بندرلنگه راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور و محکوم کردن اقدامات اشرار و آشوبگران از مسجد جامع تا دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
 
برادران و خواهران تسنن و تشیع شهرستان بندرلنگه  با در دست داشتن پرچم ايران اسلامی در اين تجمع گسترده حضور يافتند و حاظران در اين راهپيمایی با سر دادن شعارهایی همچون "مرگ بر آمريكا " "مرگ بر اسرائيل" " لبيك يا خامنه ای "   " مرگ بر آشوبگر "  و " ای رهبر آزاده آماده ایم آماده " را در حمایت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و اقتدار و امنیت کشور فریاد زدند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .