سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > اورژانس بیمارستان شهدای بندرلنگه با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٩٣٧ 

 تاریخ:1398/11/15 


اورژانس بیمارستان شهدای بندرلنگه با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

بخش اورژانس بیمارستان شهدای بندرلنگه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت ، فریدون همتی استاندار هرمزگان ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ بخش اورژانس بیمارستان شهدای بندرلنگه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت ، فریدون همتی استاندار هرمزگان ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این بخش شامل ۲۹ تخت با متراژ یک هزار و ۲۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان که مبلغ ۵ میلیارد توسط خیرین و مابقی آن از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان احداث شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .