پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > از خانواده های معظم شهدا بندرلنگه تجلیل به عمل آمد /شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٢٢ 

 تاریخ:1398/11/18 


از خانواده های معظم شهدا بندرلنگه تجلیل به عمل آمد /شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند

جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار ، آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه ، نیازی رئیس دادگستری ، جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار ، آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه ، نیازی رئیس دادگستری ، جمعی از مسئولین و خانواده معظم شهدا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در جلسه شورای اداری و در جمع خانواده معظم شهدا گفت ؛ شهدا و خانواده های آنان ولی نعمتان ما هستند ، خانواده های شهدا و ایثارگران با تقدیم جان فرزندان خود ، ضامن امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شدند.

 وی بیان داشت ؛ رمز پیروزی و بقای انقلاب اسلامی ایمان به خدا ، پیروی از ولایت فقیه و انسجام ملی است و مادامی که این عوامل حفظ شود هیچ تهدیدی متوجه نظام جمهوری اسلامی نخواهد شد.

نیکویی ادامه داد ؛ کشور ما در این چند ماه فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت ، با اینکه فشار دشمن به نظام جمهوری اسلامی بیشتر شده اما مردم و جوانان با صلابت ، بیشتر از همیشه پای نظام و انقلاب استاده اند.

وی تصریح کرد ؛ دستگاه های اجرایی شهرستان پاسخگوی ارباب رجوع باشند و کار ارباب رجوع را در اولین فرصت و بهترین نحو ممکن انجام دهند و باعث نارضایتی مردم نشوند.

 نیکویی خاطر نشان کرد؛ با توجه به تحریم ها و تهدیدها های دشمن در شهرستان بندرلنگه بیش از ۴۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۰۴ میلیارد تومان در حوزه های راه ، بهداشت و درمان ، آموزش ، ورزش ، توسعه برق و مخابرات داشتیم که از زحمات استاندار محترم در جهت تخصیص اعتبارات قدردانی می نماییم.

 نیکویی گفت ؛ با توجه به پتانسیل های موجود در شهرستان باید در بحث گردشگری و میراث فرهنگی بیش از پیش توجه شود و الان زمان آن است که تکیه به منابع نفتی نکنیم و گردشگری را توسعه دهیم.

وی در پایان با توجه به اهمیت برگزاری هر چه بهتر انتخابات گفت ؛ تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند امكانات خود را در انجام انتخابات مهيا و در اختيار ستاد انتخابات قرار دهند.

 گفتنی است در پایان جلسه از خانواده های معظم شهدا با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .