پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٦٣ 

 تاریخ:1398/11/22 


راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم شهرستان بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز در چهل و یکمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آیت الله رکنی امام جمعه ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه و مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز در چهل و یکمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آیت الله رکنی امام جمعه ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت بندرلنگه و مسئولین و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

 مردم همیشه در صحنه شهرستان بندرلنگه با مشت های گره کرده از محل میدان آموزش و پرورش به سمت مسجد جامع بندرلنگه فریاد های ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند‌.

 در پایان مراسم راهپیمایی به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مراسمی در مسجد جامع شهرستان بندرلنگه با حضور مسئولین و مردم شهید پرور برگزار شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .