پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٠٦٥ 

 تاریخ:1398/11/28 


جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رای شهرستان بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رأی در سالن الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار و اعضای شعب اخذ رأی در سالن الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی نیکویی فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه غرب استان هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات سالم و پر شور در ۲ اسفند ماه گفت ؛ تمامی نمایندگان فرماندار باید با نهایت دقت و تلاش خود ، در جهت برگزاری هر چه بهتر انتخابات اقدام کنند .

وی افزود ؛ نمایندگان محور اصلی و هماهنگ کننده در شعب اخذ رأی هستند و اجرای قوانین و دستور العمل های مربوط به روز انتخابات و ایجاد هماهنگی بین اعضای شعب از عمده وظایف نمایندگان فرماندار است .

نیکویی بیان داشت ؛ نمایندگان با بی طرفی کامل در امر انتخابات نقش آفرینی کنند ، باید انتخابات را در شهرستان بندرلنگه با بهترین نحو ممکن به پایان برسانیم .

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت ؛ با توجه به سخنان مقام معظم رهبری ما حافظ صندوق های رای هستیم لذا نمایندگان فرماندار باید توجه ویژه به صندوق ها ، شعبه و مدیریت شعبه داشته باشند تا به درستی حافظ محتوای صندوق باشند.

نیکویی در پایان خاطر نشان کرد ؛ برای ما نتیجه انتخابات مهم نیست ، بلکه وظیفه ما برگزاری سالم و ایمن انتخابات است و نتیجه انتخابات هر چه باشد مطیع خواهیم بود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .