پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > پیام دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای شرکت در جشن نیکوکاری


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٤١ 

 تاریخ:1398/12/13 


پیام دعوت فرماندار شهرستان بندرلنگه از مردم برای شرکت در جشن نیکوکاری

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی از مردم شریف شهرستان بندرلنگه جهت شرکت در جشن نیکوکاری که از ۱۴ اسفند ماه ، روز احسان و نیکوکاری به مدت یک هفته اجرا می گردد دعوت به مشارکت نمود

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی از مردم شریف شهرستان بندرلنگه جهت شرکت در جشن نیکوکاری که از ۱۴ اسفند ماه ، روز احسان و نیکوکاری به مدت یک هفته اجرا می گردد دعوت به مشارکت نمود .

 در این پیام آمده است؛ در سرزمین عشق و محبت با مردمانی مومن و‌ خونگرم ، با عزمی راسخ و قلبی مالامال از مودت و دوستی در آستانه سال نو به استقبال جشن بزرگ نیکوکاری رفته تا با دستگیری از نیازمندان و ایتام صحنه های زیبا مملو از مهر و محبت را رقم بزنیم .

 امید است مردم شریف و نوع دوست ، مسئولین خدوم و گرامی شهرستان بندرلنگه با دستانی سرشار از مهر و عطوفت ، ‌قلبی آکنده از ایمان به خدا به شماره کارت و شماره حسابی که از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام می شود به یاری همنوعان نیازمند خود شتافته و احیاکننده سنت حسنه نبوی و‌ علوی باشند .

 اینجانب این روز را به کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) بندرلنگه تبریک و از زحمات آنان تقدیر و تشکر می نمایم.


 علی نیکویی فرماندار
 شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .