پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > مدیران ادارات شهرستان نسبت به ضد عفونی کردن سطوح جهت پیشگیری از کرونا ویروس اقدام نمایند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٤٢ 

 تاریخ:1398/12/12 


مدیران ادارات شهرستان نسبت به ضد عفونی کردن سطوح جهت پیشگیری از کرونا ویروس اقدام نمایند

صبح امروز نشستی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، سرهنگ رحیمی جانشین فرماندهی انتظامی ، دکتر عاقل رئیس شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز نشستی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، سرهنگ رحیمی جانشین فرماندهی انتظامی ، دکتر عاقل رئیس شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

 فرماندار شهرستان بندرلنگه در این نشست گفت : تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان همکاری لازم در پیشگیری از ویروس کرونا با شبکه بهداشت و درمان داشته باشند.

وی در ادامه افزود ؛ آموزش مهمترین راه پیشگیری از بیماری کرونا است و شبکه بهداشت و درمان به صورت مستمر آموزش ها و اطلاعات مناسب را برای پیشگیری از بیماری کرونا ارائه کند تا شهروندان نسبت به رعایت موارد لازم اقدام نمایند.

نیکویی گفت ؛ مدیران ادارات شهرستان نسبت به ضد عفونی کردن سطوح جهت پیشگیری از کرونا ویروس با مشاوره از کارشناسان شبکه بهداشت اقدام نمایند.

شماره تماس جهت مشاوره از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان : 44244329


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .