پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > نصب چادر و اسکان در ورودی و خروجی و پارک های سطح شهرستان بندرلنگه ممنوع می باشد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١١٦٧ 

 تاریخ:1398/12/17 


نصب چادر و اسکان در ورودی و خروجی و پارک های سطح شهرستان بندرلنگه ممنوع می باشد

علی نیکویی فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه به شهرداران این شهرستان دستور داد ، هر گونه نصب چادر و اسكان در ورودی و خروجی و پارك هاى سطح شهرها ممنوع می باشد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ علی نیکویی فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه به شهرداران این شهرستان دستور داد ، هر گونه نصب چادر و اسكان در ورودی و خروجی و پارك هاى سطح شهرها ممنوع می باشد.

وی گفت ؛ تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند در جهت سلامتی مردم شریف شهرستان و پیشگیری از شیوع این ویروس با شهرداری های شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

نیکویی از مردم مهمان نواز شهرستان بندرلنگه درخواست نمود در این زمان حساس از دعوت مهمان از استان های دیگر به این شهرستان و تردد غیر ضروری مردم به استان ها و شهرستان های دیگر نیز خودداری کنند.

فرماندار با بیان اینکه اوضاع تحت کنترل و در حال رصد می باشد گفت ؛ شهروندان هیچگونه نگرانی نداشته و نکات بهداشتی را رعایت نمایند .

وی در پایان از همکاری منطقه پنجم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، شهرداری ها و شوراها ، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها ، شبکه بهداشت و درمان ، پرسنل بیمارستان ، ستاد اربعین شهرستان ، مردم ، خیرین ، معتمدین و همه کسانی که در این امر مهم همکاری نموده اند تشکر و قدر دانی نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .