75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > دیدار مردمی فرماندار با مردم محله مساح برگزار شد
آخرین اخبار
اخبار > دیدار مردمی فرماندار با مردم محله مساح برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٦٨٥ 

 تاریخ:1398/05/15 


دیدار مردمی فرماندار با مردم محله مساح برگزار شد

دیدار مردمی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور در مسجد شیخی محله مساح با مردم این محله و جمعی از بازاریان دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دیدار مردمی علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه به همراه محامدی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، زرهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور در مسجد شیخی محله مساح با مردم این محله و جمعی از بازاریان دیدار و گفتگو کردند.


از اصلی ترین موضوعات در این دیدار صمیمانه روشنایی سطح بازار و پارکینگ ، سقف بازار ، رکود بازار ، زمین برای جوانان ، مشکل مدرسه شهید باهنر ، جمع آوری سگ های ولگرد ، اولویت استفاده از نیروهای بومی در ادارات ، عدم فعالیت فرودگاه ،جاده پروغار ، معاینه فنی و استخر مطرح شد و فرماندار دستور پیگیری و حل هرچه سریع تر مشکلات را صادر نمود .


وی در این دیدار گفت : در بحث جاده پروغار با توجه به دعوت معاونین وزیر راه و شهرسازی و بازدید میدانی چند روز اخیر دستور بررسی و پیگیری داده شده است.


نیکویی بیان داشت : معاینه فنی بندرلنگه به زودی سرمایه گذار جدید مشخص و معرفی و کار خود را شروع خواهد کرد.


وی در پایان افزود : پروژه استخر بندرلنگه نیز با توجه به پیگیری های انجام شده به زودی اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.


.انتهای پیام


خروج