75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز خبرنگار
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز خبرنگار


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٧٢٤ 

 تاریخ:1398/05/17 


پیام تبریک فرماندار بندرلنگه به مناسبت روز خبرنگار

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، این روز را به همه خبرنگاران ،‌ روزنامه نگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه طی  پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار،  این روز را به همه خبرنگاران ،‌ روزنامه نگاران و فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

در پیام فرماندار شهرستان بندرلنگه آمده است : 

فرارسیدن 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که به نام روز خبرنگار مزین و نامگذاری شده است را به تمامی خبرنگاران  و جامعه اطلاع رسانی شهرستان بندرلنگه صمیمانه تبریک گفته و توفیق روزافزون همه اصحاب قلم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم .

بدون شک خبرنگاران و اصحاب رسانه از طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی و از منتقل کنندگان اصلی اخبار و اطلاعات روز آمد در سطح افکارعمومی محسوب می شوند که نقش انکارناپذیری را در ارتقاء و اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم ، افزایش نشاط و اعتماد اجتماعی و جلب همکاری و مشارکت مردم در راستای توسعه و تعالی کشور ، استان و شهرستان  را برعهده دارند.

جای بسی افتخار است که در شهرستان بندرلنگه نیز این قشر بی ادعا و زحمتكش با تلاش مستمر، راستگویی، صداقت، مسئولیت شناسی  و صبر و شكیبایی می كوشند تا زمینه ارتباط صادقانه سازمانها با مردم را فراهم نموده در تنویر افكار عمومی جامعه نقش مهمی را ایفا کنند.

اینجانب  فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار را تبریك گفته و امید دارد  همواره در سایه الطاف خداوند متعال وعنایات حضرت  ولی عصر(عج)  در عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال مزین به نام رونق تولید درهمه عرصه ها  پیروز و مستدام باشید.


                                  علی نیکویی
                         فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج