75
فرمانداری بندرلنگه - اخبار > جلسه هیئت امنای نخستین دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان در شهرستان بندرلنگه برگزار شد
آخرین اخبار
اخبار > جلسه هیئت امنای نخستین دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان در شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٨٩ 

 تاریخ:1398/08/04 


جلسه هیئت امنای نخستین دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان در شهرستان بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز نخستین جلسه هیئت امنای دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان در شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار ، ائمه جمعه و جماعت ، قائم مقام علوم پزشکی استان هرمزگان و جمعی از معتمدین ، خیرین و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ صبح امروز نخستین جلسه هیئت امنای دانشکده علوم پزشکی غرب هرمزگان در شهرستان بندرلنگه با حضور علی نیکویی فرماندار ، ائمه جمعه و جماعت ، قائم مقام علوم پزشکی استان هرمزگان و جمعی از معتمدین ، خیرین و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه گفت ؛ امروز ما شاهد تحولات بزرگی در زمینه علوم پزشکی و بهداشت و درمان در شهرستان بندرلنگه خواهیم بود. وی افزود:بنده خادم مردم شریف این شهرستان هستم و از بدو ورود به این شهرستان تلاش مضاعفی داشتم که کاستی هایی که در این شهر وجود دارد یکی پس ازدیگری از پیش پای مردم بردارم تا اینها بتوانند ازخدماتی که دولت تدبیروامید در اختیار مردم این منطقه گذاشته است به نحو شایسته ومطلوبی ازآن بهره مندشوند.

نیکویی بیان داشت ؛ از این فرصتی که با تلاش زیاد در اختیار این شهرستان گذاشته شده است باید بهترین استفاده کرد. نیکویی تصریح کرد؛ با اتحاد و همدلی می توان گام های بلندی جهت توسعه و پیشرفت شهرستان برداشت.

وی گفت ؛ به زودی پس از جانمایی زمین دانشکده علوم پزشکی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ این پروژه به زمین خواهد خورد.

در پایان جلسه مسئولین و خیرین نظرات خود را ارائه نمودند و ۱۱ نفر به عنوان هیئت موسس این دانشکده انتخاب شد. گفتنی است خیر نیک اندیش بدر دریابان ۸۰۰۰ متر زمین جهت احداث دانشکده علوم پزشکی اهدا نمود.


.انتهای پیام


خروج