يکشنبه ٢٣ خرداد ١٤٠٠
اخبار > بازدیدمیدانی و بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهرهای بندرلنگه و بندرکنگ


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٨٨١ 

 تاریخ:1398/03/29 


بازدیدمیدانی و بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهرهای بندرلنگه و بندرکنگ

با حضور زرهی معاون برنامه ريزي و امورعمراني فرمانداري بندرلنگه به همراه نجفی معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، پورمیرزا مدیر مسکن اداره کل راه وشهرسازی ، روشن مدیرمسکن بنیاد مسکن استان ، معاون اجرایی بانک مسکن استان و جمعي از مديران شهرستان از نزدیک وضعیت مساکن مهر تعاونی گمرک ، راه وترابری وکارگران وفردوس گستربازدید و درجریان مسائل و مشکلات قرارگرفتند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، با حضور زرهی معاون برنامه ريزي و امورعمراني فرمانداري بندرلنگه به همراه نجفی معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ، پورمیرزا مدیر مسکن اداره کل راه وشهرسازی ، روشن مدیرمسکن بنیاد مسکن استان ، معاون اجرایی بانک مسکن استان و جمعي از مديران شهرستان از نزدیک وضعیت مساکن مهر تعاونی گمرک ، راه وترابری وکارگران وفردوس گستربازدید و درجریان مسائل و مشکلات قرارگرفتند.

و در جلسه‌ ای که به ریاست علی نیکویی فرماندارشهرستان بندرلنگه در راستای بررسی و جمع بندی مشکلات مسکن مهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد در اين جلسه مقرر گردید ظرف سه روزآینده لیست نهایی اعضا و هئیت مدیره تعاونی جهت پیگیری اعطای تسهیلات به بانک مسکن ارائه شود و بلافاصله عملیات ساخت وتکمیل ۱۵واحدی مسکن مهر تعاونی راه و ترابری ،۳۰واحدی گمرک و ۹۶ واحدی کارگران شروع شود.

اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت تخصیص قیر رایگان جهت انجام آسفالت خیابانهای دسترسی مسکن مهر در اختیار شهرداریهای بندرلنگه و بندرکنگ قراردهند.

همچنین بموازات اخذ اسناد مالکیت روند فروش اقساطی واحدهای تحویلی و آماده بهره برداری توسط مدیران تعاونی به تدریج انجام گیرد و سایرنواقص و کمبودها هم به فرمانداری منعکس تا فرمانداری نسبت به پیگیری تامین اعتبار و رفع مشکلات اقدام کند.

همچنین مقررگردید با هماهنگی به عمل آمده با مدیریت برق شهرستان روشنایی محوطه مسکن فردوس گستر نیزهرچه سریعتر تامین شود.
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .