سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > دفاع مقدس یکی از برکات انقلاب اسلامی بود که امید را در دل جامعه زنده کرد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٤٤٥ 

 تاریخ:1398/07/08 


دفاع مقدس یکی از برکات انقلاب اسلامی بود که امید را در دل جامعه زنده کرد

در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان بندرلنگه با حضور حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آیت الله معصومی استاد حوزه و دانشگاه ، جمعی از مدیرکل استان ، ائمه جمعه و جماعات شهرستان ، مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور پر شور مردم درسالن الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

 

 

 

 


 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ، در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس یادواره شهدای شهرستان بندرلنگه با حضور حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان ، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه ، آیت الله معصومی استاد حوزه  و دانشگاه ، جمعی از مدیرکل استان ، ائمه جمعه و جماعات شهرستان ، مسئولین استانی و شهرستانی و با حضور پر شور مردم درسالن الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت : توطئه های بسیاری علیه انقلاب از ابتدا تا کنون توسط دشمنان صورت پذیرفته است که به برکت رشادت های شهدا ، ایثارگران و جانبازان خنثی گردیده ، یادواره های شهدا یادآور رشادت های شهداست و خط سرخ شهادت در دفاع از آرمان های انقلاب همچنان ادامه دارد .

وی افزود : اقتدار ، سربلندی و بالندگی ایران اسلامی مرهون خون شهداست و شهدا حق بزرگی از انقلاب و ملت دارند ، دفاع از حریم ولایت و پاسداری از انقلاب خواسته مهم شهدا از همه ماست .

حیدری بیان داشت : خون شهداست که پرچم اسلام را برافراشته و پیوزی های جبهه مقاومت را در اقصی نقاط جهان به برکت فرهنگ شهید و شهادت است که در حال به ثمر نشستن است .


علی نیکویی فرماندار بندرلنگه در ادامه  ضمن یاد آوری فرهنگ عاشورایی گفت : با وجود اینکه دنیای امروز ما درگیر ارزش های مادی شده است ولی درس عاشورایی برای ما عبرت است و وظیفه ما این است که روح انقلاب را در جامعه زنده کنیم.

 نیکویی افزود : دشمنان این مرز و بوم چه قبل از انقلاب و چه در ایام انقلاب بارها به فکر ضربه زدن به این کشور بوده اند و حتی با وارد کردن جنگ تحمیلی در ابتدای راه انقلاب به این کشور یورش بردند و امروز نیز با تهاجم فرهنگی و تهدید و تحریم این راه را ادامه می دهند اما خدا را شاکریم که مسئولین جهادی و با بصیرت و مردم نیز همراه انقلاب و نظام خود هستند و ‌با پیروی از مقام‌معظم‌ رهبری راهی که آغاز شده است را ادامه خواهند داد و توطئه دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

در پایان مراسم از خانواده های شهدا و جانبازان تقدیر به عمل آمد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .