پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > تودیع و معارفه مدیر کل گمرک بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٧٢٨ 

 تاریخ:1398/07/29 


تودیع و معارفه مدیر کل گمرک بندرلنگه برگزار شد

صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل گمرک بندرلنگه در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور علی نیکویی فرماندار ، آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت شهرستان ، اکبری ناظر گمرکات استان هرمزگان، کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی،زینعلی تختی مدیر کل پدافند غیر عامل استان هرمزگان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ؛ صبح امروز مراسم تودیع و معارفه مدیر کل گمرک بندرلنگه در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور علی نیکویی فرماندار ، آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان ، شیخ بهجت امام جمعه اهل سنت شهرستان ، اکبری ناظر گمرکات استان هرمزگان، کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی،زینعلی تختی مدیر کل پدافند غیر عامل استان هرمزگان و جمعی از مسئولین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


در این مراسم ناصر نوروزی به عنوان مدیرکل گمرک شهرستان بندرلنگه معرفی و از زحمات صفر شیبانی مدیرکل سابق اداره کل گمرکات بندرلنگه تقدیر به عمل آمد.


گفتنی است ناصر نوروزی پیش از این سابقه مدیریت اداره کل گمرک قشم، اداره کل گمرک جلفا ، ناظر گمرکات استان آذربایجان شرقی و اداره کل گمرک تبریز را در پرونده دارد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .