سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
اخبار > مسافری در شهرستان بندرلنگه پذیرفته نمی شود/ مراقبت ها در مبادی ورودی و خروجی به قوت خود باقیست


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢٤٣ 

 تاریخ:1398/12/26 


مسافری در شهرستان بندرلنگه پذیرفته نمی شود/ مراقبت ها در مبادی ورودی و خروجی به قوت خود باقیست

صبح امروز نشست پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان و رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه و اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری : صبح امروز نشست پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با حضور علی نیکویی فرماندار شهرستان و رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه و اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این نشست ضمن تشکر از همکاری این ستاد در مقابله با شیوع بیماری کرونا ویروس گفت ؛ مراقبت ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان به قوت خود باقیست ، آموزش های لازم به اکیپ های مستقر داده شده و در این ایام حساس باید تلاش بیشتری شود ، تمامی دستگاه ها نیز آمادگی و همکاری لازم جهت آرامش و حفظ جان مردم داشته باشند.

 وی افزود ؛ گند زدایی و ضد عفونی محلات و مکان های عمومی سطح شهرستان توسط ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و نیروهای مردمی به صورت روزانه انجام می شود.

نیکویی بیان داشت ؛ به دلیل نبود کمربندی و رعایت نکات بهداشتی طی درخواست مردم و در صورت نیاز ، چادر هایی در سطح شهر در جهت پیشبرد کارها و جلوگیری از ورود مسافر به شهر بر پا خواهد شد.

وی گفت ؛ دو گشت ویژه توسط نیروهای انتظامی و راهور در سطح شهر جهت کنترل وضعیت برقرار می شود.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در ادامه افزود ؛ جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، اصناف ساعت کاری مشخصی را در نظر گرفته و اکیپی به صورت روزانه از نانوائیها و واحدهای صنفی سطح شهرستان جهت رعایت نکات بهداشتی بازدید نمایند.

 نیکویی گفت ؛ برای مقابله این ویروس و با توجه به نزدیکی ایام نوروز ، مسافری در شهرستان بندرلنگه پذیرفته نمی شود و خدماتی به گردشگران داده نخواهد شد. فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن تاکید بر رعایت مسائل بهداشتی در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا افزود ؛ مردم شهرستان بندرلنگه در ایام نوروز به توصیه های ماندن در خانه توجه کنند و از تردد های غیرضروری خودداری کنند.

در پایان نشست اعضاء ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان بندرلنگه عملکرد و فعالیت های خود را ارائه نمودند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان بندرخمیر و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و 134713 جمعيت دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .