اخبار > اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٩٥ 

 تاریخ:1401/03/30 


اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرلنگه

اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان بندرلنگه به ریاست صابری معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرماندار و با حضور حسن بیگی بخشدار مرکزی و اعضای این شورا پیرامون بررسی مصوبات جلسات گذشته وارائه گزارشی توسط مدیرثبت احوال بندرلنگه درسالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

صابری اهمیت ثبت وقایع حیاتی درامورتوسعه ای شهرستان وتولید دقیق آمار را یکی از ابزارمهم برنامه ریزی عنوان کرد و افزود : برای ثبت وقایع حیاتی باید فرهنگ سازی شود و لزوم مبادرت به این امر آن هم در کوتاه ترین زمان باید برای عموم مردم تبیین و آگاه سازی شود،چرا که ثبت به موقع وقایع حیاتی عامل رشد و شکوفایی هر شهرستان می تواند باشد.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی در ادامه تعامل و همکاری هر چه بیشتر شبکه بهداشت و درمان، شهرداران و دهیاران با ثبت احوال در اعلام به موقع آمار طلاق ، ازدواج ، فوت و ولادت  تاکید نمود.

گفتنی است در ابتداي جلسه گزارش كاملي از عملكرد اداره ثبت احوال شهرستان در قالب فایل تصویری  توسط عيسي رشيدي رييس اين اداره ارائه گردید.

 در پایان این جلسه از خانم توسليان از كاركنان شبكه بهداشت بابت همكاري مستمر جهت ثبت به موقع وقايع حياتي با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.


.انتهای پیام


خروج