اخبار > خبرنگاران در شکل‌دهی افکار مردم نقش مهمی دارند+ تصاویر بزرگداشت روز خبرنگار


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٢٦ 

 تاریخ:1401/05/22 


خبرنگاران در شکل‌دهی افکار مردم نقش مهمی دارند+ تصاویر بزرگداشت روز خبرنگار

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: خبرنگاران در شکل‌دهی افکار مردم نقش مهمی دارند و خبرنگاری صحیح و دقیق و فراتر از اغراض شخصی چنان تاثیر عمیقی در سطح جامعه دارد که می‌تواند به رشد و تعالی جامعه کمک نماید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، آئین گرامیداشت روز خبرنگار صبح امروز با حضور مهندس مراد زاده فرماندار، اوژن رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی
ازمدیران دستگاه‌های اجرایی و خبرنگاران شهرستان بندرلنگه در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان به همت فرمانداری و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این مراسم، اظهار داشت: امروز جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد بسیار با اهمیت و با ارزش است و باید بصورت  جدی به این مورد توسط مسئولان پرداخته شود، دستگاه‌های اجرایی در خصوص ارائه عملکرد خود، تولید محتوا و تهیه گزارش با خبرنگاران همکاری تنگاتنگ داشته باشند.

وی افزود: امروزه عرصه خبررسانی بسیار با اهمیت است چرا که در جنگ نرم کنونی با دشمنانی روبرو هستیم که میلیون ها دلار صرف رسانه های و فضای مجازی خود می کنند که نظام ما را زیر سوال ببرند و مسئولان و دلسوزان نظام را تخریب کنند و این اهمیت کار خبرنگاران را در مبارزه با دشمنان دوچندان می کند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه یادآور شد: به نظر می رسد برخی از مسئولان دستگاههای اجرایی  با عرصه خبر و اطلاع رسانی بیگانه اند که نباید اینچنین باشد بلکه مدیران با ارائه عملکرد دستگاه خود امید را در دل مردم زنده و این ضعف را برطرف کنند.

مراد زاده یادآور شد: خبرنگاری یک کار تخصصی است که خبرنگاران با بصیرت باید بسیار مراقبت کنند که خدای ناکرده برای بیگانگان خوراک رسانه ای درست نکنند و جا دارد از عملکرد رسانه های شهرستان در زلزله اخیر سایه خوش به جهت اطلاع رسانی دقیق و شفاف تقدیر و تشکر کنم.

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه تاکید کرد: شبکه‌های اجتماعی نقش پررنگی در دنیای امروز دارند و نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. این شبکه‌ها بر ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی افراد و در سطح کشورها و حتی بین‌الملل تاثیرگذارند، به همین دلیل در حال گسترش هستند و در آینده نقش به مراتب بیشتر و مهم‌تری را در زندگی بازی خواهند کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه گفت: با گسترش اینترنت و روی آوردن جامعه به سمت فضای مجازی، اقبال به این فضا بیشتر شد و اصحاب رسانه اقدامات خوبی در این حوزه انجام دادند.

وی با تقدیر از زحمات اصحاب رسانه شهرستان و فعالین شبکه‌های اجتماعی افزود: خبرنگاران در شکل‌دهی افکار مردم نقش مهمی دارند و خبرنگاری صحیح و دقیق و فراتر از اغراض شخصی چنان تاثیر عمیقی در سطح جامعه دارد که می‌تواند به رشد و تعالی جامعه کمک نماید.

در پایان این مراسم از خبرنگاران فعال این شهرستان با اهدای لوح از طرف فرمانداری و تعدادی از ادارات تجلیل بعمل آمد.


.انتهای پیام


خروج