اخبار > تجلیل از فعالین تشکل ها و سازمان های مردم نهاد شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٥٥٥ 

 تاریخ:1401/05/25 


تجلیل از فعالین تشکل ها و سازمان های مردم نهاد شهرستان بندرلنگه

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: سازمان های مردم نهاد می توانند در مسیر مبارزه با آسیب های اجتماعی به یکی از نهادهای ارائه دهنده خدمات تبدیل شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ با حضور مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه ظهر امروز به مناسبت گرامیداشت روز تشکل ها، مراسم تجلیل از مسئولان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد شهرستان بندرلنگه در محل فرمانداری برگزار شد.

فواد مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این مراسم، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های موجود شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در این شهرستان، می بایست در قبال مسئولیت های اجتماعی خود سازمان های مردم نهاد و خیریه را حمایت کنند.

 وی افزود: جامعه کل و به‌خصوص جوامع محلی و سازمان های مردم نهاد از ذی‌نفعان بیرونی و مهم شرکت‌ها هستند و در این زمینه انتظار این است که مشارکت شرکت‌های بزرگ شهرستان در توسعه جامعه، بخش جدایی‌ناپذیر توسعه پایدار قلمداد شود.

فرماندار شهرستان بندرلنگه افزود: مهم‌ترین وجه ارتباط شرکت و برنامه‌های مسئولیت اجتماعی آن با جامعه، موضوع مشارکت است. قاعدتا شرکت‌هایی که نگاه و عمل مسئولانه را دنبال می‌کنند، رویکرد مشارکتی و ارتباط متقابل با ذی‌نفعان جامعه را دنبال می‌کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرلنگه با اشاره به فعالیت های سمن ها و تشکل های مردمی، بیان داشت: اهمیت به اشتغال‌زایی و توسعه مهارت‌ها، آموزش، از بین بردن فقر، معضلات و آسیب های اجتماعی از مهم‌ترین موضوعات سازمان های مردم نهاد است.

مراد زاده گفت: سمن های مردم نهاد می توانند در مسیر مبارزه با آسیب های اجتماعی به یکی از نهادهای ارائه دهنده خدمات تبدیل شوند، بسیاری از تشکل های اجتماعی به صورت مستقیم خدمات متنوعی به جامعه هدف ارائه می دهند.

رئیس شورای اداری شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی مهمترین هدف و مسئولیت سازمانهای مردم نهاد است، بهبود و ارتقای وضع عمومی جامعه رویکردی بوده که توسط سازمان های مردم نهاد دنبال می شود.

در این مراسم ، مسئولان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد نیز به ارائه دیدگاهها، دغدغه ها و نقطه نظرات خود در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداختند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح از فعالان سازمان های مردم نهاد وتشکل ها تقدیر بعمل آمد.


.انتهای پیام


خروج