چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > ساماندهی انبارها و مراکز نگهداری کالا در سطح شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٣١ 

 تاریخ:1400/06/23 


ساماندهی انبارها و مراکز نگهداری کالا در سطح شهرستان بندرلنگه

در کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بندرلنگه ساماندهی انبارها و مراکز نگهداری کالا در سطح این شهرستان تاکید شد.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بندرلنگه امروز به ریاست مهندس زرهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری این شهرستان با حضور اعضای این کمیسیون برگزارشد.

🔰در ابتدا مهندس زرهی معاون فرماندار شهرستان بندرلنگه ضمن قدردانی از  تلاش های اعضای این ستاد در مبارزه با کالای قاچاق و ارز بر ضرورت هم افزایی و تعامل بیشتر اعضا در خصوص راهکارهای موثر در خصوص مبارزه با قاچاق تاکید کرد.

✍🏻 در این جلسه مواردی مطرح و سپس تصویب شد.

◻️ساماندهی انبارها و مراکز نگهداری کالا در سطح شهرستان بندرلنگه و ثبت کالاهای آنها و هر گونه کالای موجود در این انبارها که ثبت نشده باشد قاچاق محسوب میشود.

◻️تاکید بر ضرورت مبارزه جدی با قاچاق سوخت

◻️اعضای کمسیون ضمن تعامل و هم افزایی طرحهای خود را در جهت تسهیل در امر مبارزه با قاچاق به دبیرخانه این کمیسیون ارسال نمایند.

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .