چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > تمامی واحدهای تیرچه و بلوک ظرف دو هفته نسبت به تشکیل پرونده استاندارد سازی اقدام نمایند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٤١ 

 تاریخ:1400/06/24 


تمامی واحدهای تیرچه و بلوک ظرف دو هفته نسبت به تشکیل پرونده استاندارد سازی اقدام نمایند

بر اساس مصوبه جلسه استاندارد سازی تیرچه و بلوک شهرستان بندرلنگهتمامی واحدهای تیرچه و بلوک ظرف دو هفته نسبت به تشکیل پرونده استاندارد سازی اقدام کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، نخستین جلسه هم اندیشی استاندارد سازی تیرچه و بلوک به همت فرمانداری شهرستان بندرلنگه و پیگیری اداره استاندارد به ریاست مهندس دریوشی معاونت عمرانی فرمانداری، روسای ادارات مرتبط و نمایندگان واحدهای تولیدی در محل فرمانداری برگزار گردید.

◻️در این جلسه معاون عمرانی فرماندار با اشاره به اهمیت استفاده از تیرچه استاندارد در پروژه های عمرانی اظهار امیدواری نمود شرایط به گونه ای فراهم شود که تلفات در زمینه ساخت و سازها حداقل گردد.

◻️ وی با اشاره به اهمیت رعایت استاندارد در کاهش هزینه های عمرانی به استفاده از مصالح ساختمانی مناسب در پروژه های عمرانی شهرستان تاکید نمودند.

◻️ در این جلسه مقرر گردید تمامی واحدهای تیرچه و بلوک شهرستان ظرف دو هفته نسبت به تشکیل پرونده استاندارد سازی اقدام نمایند و اداره استاندارد نیز اقدامات لازم در این خصوص را انجام دهد.

🔰 لازم به ذکر است مطابق استاندارد ملی شماره 1-2909 تولید خرپای تیرچه بصورت قوس الکترونیکی با الکترود دستی ممنوع است و فرآورده تیرچه بتنی و بلوک سیمان از سال 1384 مشمول رعایت مقررات استاندارد اجباری شده است که به موجب قانون واحدهای تولید کننده آن محصولات موظف به دریافت پروانه استاندارد هستند.

انتهای پیام/ک

◻️فرماندهی انتظامی طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سطح شهر بندرلنگه و بندرکنگ را اجرا و جهت تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد استان   اقدامات و هماهنگی لازم را بعمل آورند.

◻️شهرداری بندرلنگه و بندرکنگ نسبت به در اختیار گذاشتن یکدستگاه اتوبوس به فرماندهی انتظامی جهت اعزام معتادین متجاهر به مرکز کمپ ترک اعتیاد اقدام نمایند.

◻️کلیه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برنامه های اجرایی خود در راستای پیشگیری و مقابله با مواد مخدر را به فرمانداری ارسال نمایند.

۲۲ شهریور ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .