چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > تجلیل از معلولان کارآفرین و شاغل در ادارات شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٧٤ 

 تاریخ:1400/09/15 


تجلیل از معلولان کارآفرین و شاغل در ادارات شهرستان بندرلنگه

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: همه ما در قبال معلولان مسئولیم.

 

 

 

 


🌐 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ به مناسبت روز جهانی معلولین از معلولان کارآفرین و شاغل در ادارات امروز با حضور مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه در محل اداره بهزیستی تجلیل بعمل آمد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این مراسم، بیان داشت: بزرگترین پیام روز جهانی معلولین برای ما این است که معلول را تافته ای جدا بافته ندانیم و همه ما در قبال این عزیزان مسئولیت داریم.

وی افزود: وظیفه تک تک مردم و مسئولین است که نسبت به اعاده حقوق حقه معلولان دست یاری بهم دهند و در ساختن شهری و جامعه ای در خورد آنان بکوشند.

مهندس شیبانی تاکید کرد: توانمند سازی و اشتغالزایی معلولان بسیار مهم است  و باید این مورد به جد دنبال شود.

وی در پایان گفت: مکانی مناسب برای تفریحات و ورزش معلولان در شهرها در نظر گرفته شود و مناسب سازی برای عبور و مرور این عزیزان توسط شهرداری ها پیگیری و اجرا شود.

۱۳آذرماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .