چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
اخبار > مراسم کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه و مسئولان استانی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٧٤٧٥ 

 تاریخ:1400/09/15 


مراسم کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه و مسئولان استانی

مدرسه ۱۲ کلاسه( مرحومه آمنه اشکنانی مادر پزشک جراح یوسف یوسفی ) در شهر بندرلنگه با مساحت ۱۹۸۰ متر با هزینه خیر ساخته خواهد شد.

 

 

 

 


🌐 به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه؛ کلنگ  مدرسه ۱۲ کلاسه خیر ساز با حضور مهندس شیبانی فرماندار شهرستان بندرلنگه؛ شیخ راهبر امام جمعه اهل سنت بندرلنگه، بیت الهی مدیر کل آموزش و پرورش، هاشمی مدیر کل تجهیز ونوسازی مدارس استان هرمزگان و جمعی از مسئولان این شهرستان و علی صنعتی نماینده خیر  مدرسه ساز در این بندر به زمین زده شد.

⭕ مدرسه ۱۲ کلاسه( مرحومه آمنه اشکنانی مادر پزشک جراح یوسف یوسفی  ) در شهر بندرلنگه با مساحت ۱۹۸۰ متر  با هزینه خیر با در نظر گرفتن معماری سنتی این بندر ظرف مدت دو سال ساخته و تجهیزات آن توسط اداره کل نوسازی مدارس تامین خواهد شد.


۱۴آذرماه ۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .