چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > روند افزایشی بستری بیماران "امیکرون" در شهرستان بندرلنگه/ عادی انگاری و بی توجهی برخی مردم عامل طغیان سویه جدید کرونا


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠٨٤ 

 تاریخ:1400/11/02 


روند افزایشی بستری بیماران "امیکرون" در شهرستان بندرلنگه/ عادی انگاری و بی توجهی برخی مردم عامل طغیان سویه جدید کرونا

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: عادی انگاری و بی توجهی برخی مردم مهمترین عامل اصلی انتشار ویروس "امیکرون" و شیوع این سویه جدید کرونا است.

 

 

 

 


🌐 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، ستاد مدیریت بیماری کرونا استانی به ریاست دکتر رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان صبح امروز از طریق ویدیو کنفرانس با فرمانداران شهرستان های این استان برگزار شد.

〽️ فرماندار شهرستان بندرلنگه نیز در این نشست بصورت زنده از طریق ویدیو کنفرانس حضور داشت.

✅ مهندس مراد زاده پس از این نشست با اشاره به افزایش آمار بیماران سرپایی و بستری "امیکرون" در شهرستان بندرلنگه، گفت: بی توجهی، ساده انگاری، عادی انگاری، عدم استفاده از ماسک، حضور در تجمعات و رعایت نکردن فاصله اجتماعی و ... موجب شیوع امیکرون و به خطر افتادن سلامت مردم در نتیجه، افزایش هزینه برای جامعه است.

✅ وی افزود: مردم باید بیش از پیش و به جد موازین بهداشتی را رعایت کنند، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی (فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در اماکن شلوغ بهداشتی و ...) بی شک کاهش این سویه جدید (امیکرون) را در شهرستان شاهد خواهیم بود.

✅ فرماندار شهرستان بندرلنگه رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در کنار واکسیناسیون عمومی را موثرترین راه مقابله با کرونا عنوان کرد.

✅ رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرلنگه یادآور شد: تجربه ثابت کرده که هر بار در رعایت‌ پروتکل های بهداشتی عادی انگاری می شود، پیک‌های شدید بیماری رخ داده و هر پیک نسبت به پیک قبلی بیماری شدیدتر بوده است.

۲بهمن ماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .