چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه هماهنگی کمیته های ستاد دهه فجر در فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠٩٢ 

 تاریخ:1400/11/02 


جلسه هماهنگی کمیته های ستاد دهه فجر در فرمانداری شهرستان بندرلنگه برگزار شد

جلسه هماهنگی کمیته های ستاد دهه فجر امروز با حضور مهندس زرهی معاون فرماندار و جمعی از اعضای این ستاد و مسئولان کمیته های بزرگداشت دهه مبارک فجر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


🌐 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ جلسه هماهنگی کمیته های ستاد دهه فجر امروز با حضور مهندس زرهی معاون فرماندار و جمعی از اعضای این ستاد و مسئولان کمیته های بزرگداشت دهه مبارک فجر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

🔸 در ابتدای این جلسه مهندس زرهی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه امسال باید چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت برگزار شود، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای همگان بصورت گسترده تشریح شود.

🔸 وی افزود: همه توان دستگاههای اجرایی شهرستان باید برای باشکوه برگزار شدن ایام الله دهه فجر به کار گرفته شود.

🔸 وی افزود: انقلاب اسلامی یک پدیدۀ منحصر به فرد و بی نظیری است که مسیر تاریخ را تغییر داد و امروز در دنیا حرف های زیادی در عرصه های مختلف برای گفتن دارد.

🔸 در پایان این جلسه برنامه های بزرگداشت دهه مبارک فجر توسط مسئولان کمیته ها تشریح گردید.

۲بهمن ماه۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .