چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > جلسه هماهنگی برگزاری نخستین نمایشگاه بزرگ توانمندی های بانوان شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨٠٩٣ 

 تاریخ:1400/11/02 


جلسه هماهنگی برگزاری نخستین نمایشگاه بزرگ توانمندی های بانوان شهرستان بندرلنگه

نخستین نمایشگاه بزرگ توانمندی های بانوان شهرستان بندرلنگه به مناسبت دهه مبارک فجر در این بندر برگزار می شود.

 

 

 

 


🌐به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، جلسه هماهنگی برگزاری نخستین نمایشگاه بزرگ توانمندی های بانوان شهرستان بندرلنگه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مهندس زرهی معاون برنامه ریزی فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی در محل فرمانداری برگزار شد.

🔸 معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان بندرلنگه در این جلسه، اظهار داشت: در این نمایشگاه آثار بانوان شهرستان بندرلنگه در زمینه هنرهای تجسمی، دوزندگی، بافندگی، تولید پوشاک و صنایع دستی، صنایع غذایی، بسته بندی مواد غذایی، خشکبار، حصیر بافی، ترشی و عرقیات و.. با رعایت پروتکل های بهداشتی در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

🔸 وی افزود: در این نمایشگاه محصولات صنایع دستی و  تولیدات خانگی مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی نیزعرضه می شود.

🔸 زرهی یادآور شد: در این نمایشگاه غرفه آثار و توانمندی های روستائیان بخش های مختلف این شهرستان نیز در نظر گرفته شده است.

🔸 وی با اشاره به اینکه از برنامه های جنبی این نمایشگاه برگزاری کارگاههای بازاریابی و فروش آنلاین محصولات می باشد، تاکید کرد: این کارگاهها با همکاری اساتید برجسته دانشگاهی در محل همین نمایشگاه برگزار خواهد شد.

🔸 این مسئول بیان داشت: این نمایشگاه در ۱۳ بهمن به مدت دو روز کار خود را آغاز خواهد کرد و امیدواریم جهت تشویق و ترغیب بانوان این شهرستان استقبال خوبی از آن صورت گیرد.

۲بهمن ۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .