چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار شهرستان بندرلنگه با امام جمعه بخش شیبکوه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨١٠٠ 

 تاریخ:1400/11/05 


دیدار فرماندار شهرستان بندرلنگه با امام جمعه بخش شیبکوه

فرماندار شهرستان بندرلنگه با امام جمعه بخش شیبکوه دیدار و گفت وگو کرد.

 

 

 

 


🌐 مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حجت الاسلام والمسلمین رستاخیز امام جمعه بخش شیبکوه دیدار و گفت وگو کردند.

در این نشست امام جمعه بخش شیبکوه دغدغه ها و مشکلات مردم این بخش را مطرح و خواستار رسیدگی به آنها شد.

در ادامه نیز مسئولان برخی ادارات شهرستان بندرلنگه پاسخگوی موارد مطروحه در این دیدار بودند و با دستور فرماندار این شهرستان مقرر شد در روند رسیدگی به برخی از مشکلات تسریع صورت گیرد.

در ادامه مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه خواستار مشارکت بخش خصوصی در توسعه گردشگری این بخش شد و عنوان داشت: با تکمیل پروژه محور خورجناح فاصله شهرستان بستک به بخش شیبکوه و بندر چارک نزدیکتر خواهد شد و این منطقه به قطب گردشگری دریایی تبدیل می شود و لازم است که زیر ساخت های جذب و ماندگاری گردشگر از قبیل بوم گردی ها و رفاهیات توسط شورا و شهرداری با کمک مردم و بخش خصوصی  احداث شود.

سرهنگ پاسدار موذن نسب فرمانده، حجت الاسلام والمسلمین شمس مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه،محمودی رئیس اداره آبفا، احمدخواه رئیس اداره داهداری، غفوری رئیس شیلات، ساختمان ساز رئیس راه و شهرسازی، خوشکاب معاون بنیاد مسکن، پاسالاری رئیس مخابرات شهرستان بندرلنگه، مومنی معاون بخشداری، پارسا رئیس شرکت توزیع برق و بهارمست رئیس آموزش و پرورش بخش شیبکوه فرماندار این شهرستان را در این سفر همراهی نمودند.

۴بهمن ماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .