چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > بازدید از ساختمان در دست احداث اورژانس جاده ای گرزه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨١٠١ 

 تاریخ:1400/11/05 


بازدید از ساختمان در دست احداث اورژانس جاده ای گرزه

مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضور در روستای گرزه از ساختمان در دست احداث اورژانس جاده ای این روستا بازدید کردند.

 

 

 

 


🌐 مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضور در روستای گرزه از ساختمان در دست احداث اورژانس جاده ای این روستا بازدید کردند.

🔸 در این بازدید دستوراتی جهت تسریع در ساخت این پروژه و تامین نیرو توسط فرماندار شهرستان بندرلنگه صادر شد.

🛑 حجت الاسلام والمسلمین رستاخیر امام جمعه بخش شیبکوه، سرهنگ پاسدار موذن نسب فرمانده، حجت الاسلام والمسلمین شمس مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه،محمودی رئیس اداره آبفا، احمدخواه رئیس اداره داهداری، غفوری رئیس شیلات، ساختمان ساز رئیس راه و شهرسازی، خوشکاب معاون بنیاد مسکن و پاسالاری رئیس مخابرات شهرستان بندرلنگه، پارسا رئیس شرکت توزیع اداره برق و بهارمست رئیس آموزش و پرورش بخش شیبکوه در این بازدید حضور داشتند.۴بهمن ماه۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .