چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار چهره به چهره و برپایی میز خدمت در روستای کمتر توسعه یافته میچائیل


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨١٠٤ 

 تاریخ:1400/11/05 


دیدار چهره به چهره و برپایی میز خدمت در روستای کمتر توسعه یافته میچائیل

مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضور در روستای میچائیل بخش شیبکوه ضمن برپایی میز خدمت به صورت چهره به چهره با جمعی از اهالی این روستای کمتر توسعه یافته دیدار و گفت وگو کردند و اهالی و اعضای شورا به بیان مشکلات و دغدغه های خود از جمله جاده و راه دسترسی و بهسازی معابر، زمین ورزشی این روستا پرداختند.

 

 

 

 


🌐 مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه صبح امروز با حضور در روستای میچائیل بخش شیبکوه ضمن برپایی میز خدمت به صورت چهره به چهره با جمعی از اهالی این روستای کمتر توسعه یافته دیدار و گفت وگو کردند و اهالی و اعضای شورا به بیان مشکلات و دغدغه های خود از جمله جاده و راه دسترسی و بهسازی معابر، زمین ورزشی این روستا پرداختند.

🔸 در این میز خدمت جهادی فرماندار و مسئولان شهرستان پاسخگوی موارد و مشکلات اهالی و شوراها بودند و دستورات لازم جهت بررسی و مرتفع شدن مشکلات توسط فرماندار صادر گردید.

🛑 حجت الاسلام والمسلمین رستاخیر امام جمعه بخش شیبکوه، سرهنگ پاسدار موذن نسب فرمانده، حجت الاسلام والمسلمین شمس مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و کمانداری مسئول بسیج ادارات و کارمندی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، محمودی رئیس اداره آبفا، احمدخواه رئیس اداره داهداری، غفوری رئیس شیلات، ساختمان ساز رئیس راه و شهرسازی، خوشکاب معاون بنیاد مسکن و پاسالاری رئیس مخابرات شهرستان بندرلنگه، پارسا رئیس شرکت توزیع اداره برق و بهارمست رئیس آموزش و پرورش بخش شیبکوه در این میز خدمت جهادی و دیدار مردمی حضور داشتند.

۴بهمن ماه۱۴۰۰

انتهای پیام/ک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .