چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > بازدید از بندرنخیلو وخسارت وارده به این روستا از پیشروی آب دریا


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٨١٠٦ 

 تاریخ:1400/11/05 


بازدید از بندرنخیلو وخسارت وارده به این روستا از پیشروی آب دریا

مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه عصر امروز با حضور در روستای ساحلی بندر نخیلو بخش شیبکوه از این روستا بازید میدانی بعمل آوردند.

 

 

 

 


🌐 مهندس مراد زاده فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان بندرلنگه عصر امروز با حضور در روستای ساحلی بندر نخیلو بخش شیبکوه از این روستا بازید میدانی بعمل آوردند.

🔸 فرماندار شهرستان بندرلنگه از قسمتی از روستا که بر اثر پیشروی دریا تخریب شده نیز بازدید بعمل آورد.

🔻 اهالی این روستا خواستار احداث دیوار حفاظتی جهت جلوگیری از پیشروی دریا و اسکله مردمی برای سهولت در صید و صیادی که شغل اکثر اهالی این روستا می باشد شدند.

🛑 حجت الاسلام والمسلمین رستاخیر امام جمعه بخش شیبکوه، سرهنگ پاسدار موذن نسب فرمانده، حجت الاسلام والمسلمین شمس مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و کمانداری مسئول بسیج ادارات و کارمندی ناحیه مقاومت بسیج سپاه، محمودی رئیس اداره آبفا، احمدخواه رئیس اداره داهداری، غفوری رئیس شیلات، ساختمان ساز رئیس راه و شهرسازی، خوشکاب معاون بنیاد مسکن و پاسالاری رئیس مخابرات شهرستان بندرلنگه، پارسا رئیس شرکت توزیع اداره برق و بهارمست رئیس آموزش و پرورش بخش شیبکوه از این روستا بازدید میدانی بعمل آوردند.

۴بهمن ماه۱۴۰۰


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .