چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > در آستانه فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٥٠ 

 تاریخ:1401/02/10 


در آستانه فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

رییس تامین اجتماعی و رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار نمودند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، صبح امروز کهنوی رییس تامین اجتماعی و رمضانی رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه به مناسبت فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار کهنوی رییس تامین اجتماعی شهرستان از توسعه و گسترش پوشش بیمه ای خبر داد و گفت:در راستای توسعه و گسترش پوشش بیمه ای با هدف تحت پوشش قرار دادان آحاد جامعه  سازمان تامین اجتماعی در قالب بیمه زنان خانه دار،دانشجویان ،مشاغل آزاد و اختیاری با نرخ های ۱۲ ،۱۴،۱۸ درصد و به صورت غیر حضوری از طریق سامانه http://es.tamin.ir  و یا حضوری اقدام به بیمه نمودن متقاضیان مینماید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .