چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > پیام تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان بندرلنگه از حضور پر شور مردم شهرستان در راهپیمایي روز جهاني قدس


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٥٢ 

 تاریخ:1401/02/09 


پیام تقدیر و تشکر فرماندار شهرستان بندرلنگه از حضور پر شور مردم شهرستان در راهپیمایي روز جهاني قدس

روز قدس روز حیات مجدد اسلام است. » امام خمینی (ره)

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس مرادزاده در پیامی از حضور پرشور مردم شهرستان بندرلنگه در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

« روز قدس روز حیات مجدد اسلام است. » امام خمینی (ره)

روز جهانی قدس یادگار ماندگار امام راحل، یادآور تکلیف اسلامی و انساني به همه ملت هاي آزاده در سراسر جهان و نماد انسجام و وحدت مسلمانان براي مقابله با رژيم غاصب صهيونيستي است.

غیور مردان  شهرستان بندرلنگه، باردیگر با احساس تکلیفي برخاسته از ايمان والاي خود و با وحدتي بي نظير در آخرين جمعه ماه رمضان در مراسم جهاني روز قدس شرکت نموده و نشان دادند همواره به تبعيت از اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و فرمان رهبر کبير انقلاب اسلامي، در صحنه حضور داشته و با شور و شکوهي وصف ناپذير يکپارچه با فريادهاي خروشنده‌ي «مرگ بر آمريكا» و «مرگ بر اسرائيل» حمايت قاطع خود را از مردم مظلوم فلسطين و آزادي " قدس شريف "به نمايش گذاشتند.

 اینجانب برخود لازم می دانم ، این حضور حماسی سراسر شور و شعور اقشار مختلف مردم در جای جاي شهرستان بندرلنگه را ارج نهاده و ازهمه آحاد مردم به ويژه علما و روحانيون معزز شهرستان که با رهمنودهاي روشنگرانه خود نقش بسزايي را در خلق اين حماسه عظيم داشتند تشکر و قدرداني نموده ، اميدوارم با تداوم مقاومت و مبارزات قهرمانانه ملت مظلوم فلسطين و حمايت مستمر مسلمانان در آينده نزديک، شاهد آزادي قدس شريف و نابودي وجود نامشروع صهيونيست غاصب باشيم.

                                                                                                                                                   فواد مرادزاده
فرماندارشهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .