چهارشنبه ٠٤ خرداد ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه بمناسبت روز ملی  شوراها


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٣٥٣ 

 تاریخ:1401/02/09 


پیام تبریک فرماندار بندرلنگه بمناسبت روز ملی  شوراها

فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی نهم ارديبهشت، سالروز تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، مهندس مرادزاده فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی نهم ارديبهشت، سالروز تشکیل شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت.

🔷️متن پیام به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

وامرهم شورا بینهم

 تشکیل شوراهای اسلامی در نهم اردیبهشت ماه سال ۵۹ به لطف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در راستای ارج نهادن به شخصیت و هویت انسانی و ایجاد حلقه ارتباطی بین مردم و دولت همانا در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشته است.

یقیناً خدمت بی منت به ملت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است که باید از لحظه های آن در راستای عمل به وظایف و تکالیف دینی و قانونی خود استفاده و بهره های معنوی فراوان ببرند.

اینجانب ضمن تبریک نهم اردیبهشت ماه روز ملی شوراهای اسلامی، از زحمات و خدمات تمامی شوراهای اسلامی شهر و روستا صمیمانه تشکر نموده و توفیق آنها در راستای انجام رسالت سترگ شورا و خدمت مردم بزرگوار و شریف شهرستان بندرلنگه و از درگاه خداوند منان خواستارم.

فواد مرادزاده          
فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .