جمعه ١٠ تير ١٤٠١
اخبار > میز خدمت جهادی با حضور فرماندار و همه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥١٣ 

 تاریخ:1401/02/23 


میز خدمت جهادی با حضور فرماندار و همه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرلنگه

میز خدمت جهادی با حضور فرماندار و همه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرلنگه در مسجد جامع اهل سنت بندرلنگه برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ میز خدمت جهادی شهید کوچری( اولین فرماندار شهید کشور) در محل مسجد جامع اهل سنت بندرلنگه ظهر امروز بعد از نماز جمعه با حضور مهندس مراد زاده فرماندار، شیخ راهبر امام جمعه اهل سنت، سرهنگ موذن نسب فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و سپاه و سرهنگ مازندرانی جانشین نیروی انتظامی و کلیه مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان بندرلنگه به همت فرمانداری، ناحیه مقاومت بسیج و سپاه و حوزه مقاومت بسیج ادارات این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه به تشریح عملکرد و دستاوردهای دولت سیزدهم پرداخت و عنوان داشت: دولت آیت الله رئیسی دولت تصمیمات سخت است و کارهایی را که در گذشته دولت ها میبایست در جهت رونق اقتصادی، رفاه مردم وکوتاه کردن دست دلالان ارزی انجام دهند و ندادند این دولت با درایت و شهامت در حال انجام است و اجرای این طرح ها صبوری و همراهی هر چه بیشتر مردم را میطلبد.

وی در ادامه به تشریح فواید اصلاح طرح هدفمندی یارانه ها از جمله رونق مجدد کشاورزی؛ جلوگیری از فساد گسترده، عدالت در توزیع یارانه ها، جلوگیری از تورم های شدیدتر، رونق تولید مواد غذایی و تعدیل قیمت ها، اصلاح الگوی مصرف، جلوگیری از رانت گسترده و همچنین حدف ارز ترجیحی و پرداخت یارانه به مردم پرداخت‌.

در این میز خدمت تعداد زیادی از اهالی بندرلنگه به بیان دغدغه ها و مشکلات در حوزه های مختلف شهری و شهرستان نیز پرداختند و مسئولان هم پاسخگو مطالبات مردمی بودند.

 گفتنی است این  هفتمین میز خدمت است که طی هفته جاری در محلات بندرلنگه و همچنین روستاهای این شهرستان برگزار شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .