جمعه ١٠ تير ١٤٠١
اخبار > کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بندرلنگه برگزار شد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥١٨ 

 تاریخ:1401/02/21 


کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بندرلنگه برگزار شد

کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست فرماندار بندرلنگه برگزار شد

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست مهندس مرادزاده فرماندار بندرلنگه و با حضور امیری زاد مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان هرمزگان،زرهی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار، مدیران دستگاه های عضو کارگروه و سرمایه گذاران و تولیدکنندگان برگزار شد.

فرماندار بندرلنگه  با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ ،بنام سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین ، تداوم سیاست های اقتصادی مسئولان برای رفع موانع تولید را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: همواره در مسائل بین دستگاه های دولتی و واحدهای تولیدی حامی و پشتیبان بخش تولید بوده و خواهیم بود.

امیری زاد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گفت: درتیر ماه سال جاری  عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی گشه بندرلنگه اغازخواهدشد.

 همچنین در این جلسه مقرر شد  دستگاه های خدمات رسان در زمینه فراهم نمودن خط انتقال آب و برق مورد نیاز همکاری کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .