جمعه ١٠ تير ١٤٠١
اخبار > آئين افتتاح كارخانه آسفالت ١٢٠ تنى شهردارى بندرلنگه انجام گرديد.


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥١٩ 

 تاریخ:1401/02/21 


آئين افتتاح كارخانه آسفالت ١٢٠ تنى شهردارى بندرلنگه انجام گرديد.

كارخانه آسفالت ١٢٠ تنى تمام اتوماتيك با حضور فرماندار شهرستان بندرلنگه افتتاح گرديد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، با حضور مهندس مرادزاده فرماندار  ، زرهی معاون برنامه‌ریزی وتوسعه فرماندار، رئيس شهرك هاى صنعتى استان و دکتر فرهمندنیا  شهردار بندرلنگه كارخانه آسفالت ١٢٠ تنى تمام اتوماتيك افتتاح گرديد.*

مهندس مرادزاده فرماندار شهرستان بيان داشتند : با افتتاح و راه اندازى اين كارخانه ان شاءالله به زودى شاهد آسفالت نمودن كوچه ها ، محلات ، معابر و خيابان هاى اصلى شهر خواهيم بود و همچنين اين كارخانه را يك منبع در آمد پايدار براى شهردارى خواندند.

 فرماندار بندرلنگه از زحمات مجموعه شهردارى و شورا در راس آن شهردار و اعضاء شورا و كليه پرسنل جهت پيگيرى و تلاش هاى شبانه روزى جهت راه اندازى اين كارخانه تقدير و تشكر نمودند.

در ادامه دكتر فرهمندنيا شهردار بندرلنگه ضمن تقدير و تشكر از فرماندار محترم و هيئت همراه عنوان نمودند با تلاش ها و پيگيرى هاى شبانه روزى و با همت و تلاش كليه پرسنل طبق وعده اى كه داده شد بود اين كارخانه پس از ده سال مورد بهربردارى قرار گرفت.

در پايان شهردار بندرلنگه بيان نمودند سهميه ٢٧٠ تنى قير رايگان شهردارى دريافت گرديد و همچنين مصالح مورد نياز آسفالت تهيه شده و طى اعلام قبلى با شروع به كار اين كارخانه بر اساس مصوبات شوراى محترم شهر به زودى عمليات آسفالت محلات در دستور كار قرار خواهد گرفت.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .