جمعه ١٠ تير ١٤٠١
اخبار > کمک دو میلیارد و سیصد میلیون ریالی مردم نوعدوست بندرلنگه به جشن گلریزان


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٥٢٠ 

 تاریخ:1401/02/21 


کمک دو میلیارد و سیصد میلیون ریالی مردم نوعدوست بندرلنگه به جشن گلریزان

جشن گلریزان که باهدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های زندانی نیازمند در ماه مبارک رمضان برگزارشد.

 

 

 

 
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه در جشن گلریزان که باهدف کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های زندانی نیازمند در ماه مبارک رمضان با حضور ائمه جمعه شهرستان ، رئیس دادگستری ، دادستان عمومی و انقلاب معاون فرماندار وجمعی ازخیرین و مسئولین ادارات درسالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد ، باهمت و مشارکت نیکوکاران ، خیرین و جمعی از مسئولین ادارات این شهرستان مبلغ دو میلیارد و سیصد و بیست و دو میلیون جمع آوری شد.
 
مهندس مرادزاده فرماندار شهرستان بندرلنگه از مشارکت خیرخواهانه و اقدام خدا پسندانه خیرین در این جشن تشکر و قدردانی کرد.

وی تاکید کرد : کمک به آزاد سازی زندانیان و بازگشت آنان به آغوش خانواده کار بسیار ارزشمندی است و همه باید دست در دست هم بدهیم و هر یک به سهم خود کمک کنیم تا شاهد خروج افراد بیشتری از زندان‌های این شهرستان باشیم .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .