جمعه ١٠ تير ١٤٠١
اخبار > مسئولان ستادهای آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٩٨ 

 تاریخ:1401/03/30 


مسئولان ستادهای آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند

در اولین سالگرد دولت مردمی و ایران قوی آیت الله رئیسی مسئولان ستادهای آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ جمعی از  مسئولان ستادهای آیت الله رئیسی در شهرستان بندرلنگه در نشستی صمیمی با مهندس مراد زاده فرماندار و صابری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، گردهم آمده و از دغدغه‌ها و چالش‌های شهرستان گفتند.

 مهندس مراد زاده در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده توسط دولت سیزدهم در شهرستان بندرلنگه ارائه نمود و اظهار داشت: مهندس دوستی استاندار هرمزگان دغدغه حل مشکلات این شهرستان را دارد و جلسه اخیر شورای اداری استان هرمزگان به ریاست ایشان در بندرلنگه بیش از ۷۰ مصوبه را در پی داشته که همه موارد مد نظر مردم این شهرستان از جمله موضوع آبرسانی، کمربندی این بندر، بندرگاه جدید، گازرسانی، جاده های موصلاتی؛ آسفالت معابر شهری و روستایی، اماکن ورزشی و پروژه های عمرانی، آموزشی و زیر ساختی این شهرستان دیده شد و با برنامه زمانبندی برای اجرای این طرح ها و پروژه ها اعتباراتی نیز مصوب شد.

مسئولان ستاد مرکزی و ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در این دیدار عنوان داشتند:

مردم در دولت گذشته سختی‌ها و مشکلات بسیاری را تحمل کردند و انتظار دارند دولت سیزدهم این مشکلات را برطرف کند.

 مشکلات معیشتی، نا به‌سامانی‌ها، کم‌کاری‌ها طی سال‌های گذشته موجی از نا امیدی را در بین مردم رقم زد که باید این ناامیدی‌ها را برطرف و امید را در دل مردم زنده کنیم.

بحمدالله اقدامات خوبی توسط دولت آقای رئیسی صورت گرفته که می توان به موضوع واکسیناسیون عمومی کرونا و به صفر رساندن آن در کشور و بیمه همگانی و.. اشاره کرد.سیاه نمایی هایی با هدف ناکارآمد جلوه دادن دولت سیزدهم توسط عوامل خارجی و برخی عوامل داخلی در فضای مجازی در حال انجام است که این نقشه های شوم با بصیرت و هوشیاری مردم انقلابی بارها خنثی شده و میشود و اینانان راه به جایی نخواهند برد.

هم اکنون نیز مشکلاتی سد راه دولت سیزدهم است که ان شاءالله با استفاده از ظرفیت نخبگان، برنامه ریزی صحیح از سوی مسئولان، کمک و بردباری مردم از این مشکلات نیز عبور خواهیم کرد لذا همه باید دست به دست هم داده و دولت را در رفع مشکلات یاری دهیم و همگی موظفیم بنا به فرموده مقام معظم رهبری جهاد تبیین را در پیش گیریم و خدمات ودستاوردهای این نظام را در طول بیش از ۴۰ سال برای مردم تشریح کنیم.

در پایان این دیدار به نمایندگی از ستادهای جنبش مردمی حامیان آیت الله رئیسی از تلاش های مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این قریب به  ۶ ماه از انتصاب با اهدای قابی منقش به تمثال رهبر معظم انقلاب و سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی تجلیل و آرزوی موفقیت شد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .