شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > دیدار مدیر کل مدیریت بحران استانداری و معاون امداد ونجات هلال احمر هرمزگان با فرماندار شهرستان بندرلنگه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٨٩٩ 

 تاریخ:1401/03/29 


دیدار مدیر کل مدیریت بحران استانداری و معاون امداد ونجات هلال احمر هرمزگان با فرماندار شهرستان بندرلنگه

مدیر کل مدیریت بحران استانداری و معاون امداد ونجات هلال احمر هرمزگان با فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار و گفتگو نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مظفری معاون امداد و نجات هلال احمر استان هرمزگان عصر امروز با مهندس مراد زاده فرماندار و صابری معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه دیدار و گفت وگو کردند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه در این دیدار با تشریح وضعیت کنونی زلزله زدگان بندرچارک و برپایی چادر و اسکان اضطراری توسط نیروهای هلال احمر و مردمی در زمین های ورزشی و محلات این بندر، اظهار داشت: از تمام توان و ظرفیت خود برای برطرف کردن مشکلات زلزله زدگان در بخش شیبکوه استفاده خواهیم کرد و در حال حاضر نیز کارشناسان بنیاد مسکن جهت برآورد و بررسی خسارات و تشکیل پرونده جهت  پرداخت تسهیلات بازسازی به منازل خسارت دیده از زلزله به این بخش اعزام شدند.

پس از این دیدار حسن زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری و مظفری معاون امداد و نجات هلال احمر هرمزگان به همراه رمضانی پاسلار معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بندرلنگه از مناطق زلزله زده بخش شیبکوه و شهرچارک بازدید کردند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .