شنبه ٠٥ فروردين ١٤٠٢
اخبار > پیام تبریک فرماندار بندرلنگه بمناسبت آغاز هفته قوه قضاییه


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٠٨ 

 تاریخ:1401/04/01 


پیام تبریک فرماندار بندرلنگه بمناسبت آغاز هفته قوه قضاییه

متن پیام تبریک فرماندار بندرلنگه بندرلنگه بمناسبت آغاز هفته قوه قضاییه به شرح زیر است؛

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه، متن پیام مهندس مرادزاده فرماندار بندرلنگه به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته اول تیرماه سالروز شهادت مظلومانه آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش در انفجار بمب به دست منافقان در دفتر حزب جمهوری اسلامی که به هفته قوه قضاییه نامگذاری شده، فرصت مغتنمی برای قدردانی از تلاش ها و زحمات مجموعه دستگاه قضایی است.

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران که برقراری عدالت، امنیت و سلامت اجتماعی از وظایف این دستگاه بوده و بی شک بخش عظیمی از امنیت و آسایش و سلامت اجتماعی جامعه مرهون زحمات و تلاش بی وقفه مسوولین و کارکنان خدوم دستگاه قضایی است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر سید محمد بهشتی و ۷۲ تن از یاران‌ با وفایش و دیگر شهدای والامقام، هفته قوه قضاییه را به تمامی تلاشگران این عرصه در ایران اسلامی به ویژه مجموعه دستگاه قضایی در استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از خداوند متعال توفیق روز افزون و سربلندی برای همه خدمتگزاران صدیق نظام ‌مسئلت دارم.

فواد مرادزاده
فرماندار شهرستان بندرلنگه


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .