چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٥٢ 

 تاریخ:1401/04/01 


به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی

به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی با فرماندار بندرلنگه دیدار و گفتگو کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرلنگه ،صبح امروز مورخ ۱ تیرماه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال ۱۳۶۰ به دستور حضرت امام خمینی(ره) حجت السلام علی خلیفاوی رئیس اداره تبلیغات اسلامی به همراه جمعی از روحانیون و شورای هیئات مذهبی شهرستان با مرادزاده فرماندار شهرستان بندرلنگه دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار خلیفاوی با ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های سازمان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداخت در ادامه رئیس اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به رویکرد جدید سازمان‌ و فعالیت‌های اجتماعی و قرارگاهی و عملیاتی، حمایت مدیران و خیرین را موجب دلگرمی و توفیق عزیزان در اجرای مأموریت‌های محوله دانست.

 وی با اشاره به اینکه امامین انقلاب هدف از تبلیغات اسلامی را نشر و معرفی پیام الهی و اسلام حقیقی دانسته‌اند بر ضرورت اهتمام همه مسئولان در جهت نیل به این اهداف تاکید کرد.

 مرادزاده در این دیدار ضمن تبریک و گرامیداشت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) گفت: نقش تشکیلات دینی و مذهبی مانند سازمان تبلیغات اسلامی را در عرصه های مختلف بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: این سازمان با تقویت ارزش‌های اسلامی بویژه در شرایط خطیر به خوبی در تمامی مسئولیت ها ایفای نقش کرده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .