چهارشنبه ٢٦ مرداد ١٤٠١
اخبار > دیدار فرماندار و امام جمعه شهرستان بندرلنگه با خانواده یک نوجوان که اعضای بدن خود را اهدا کرد


a

نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٩٩٥٣ 

 تاریخ:1401/04/01 


دیدار فرماندار و امام جمعه شهرستان بندرلنگه با خانواده یک نوجوان که اعضای بدن خود را اهدا کرد

فرماندار و امام جمعه شهرستان بندرلنگه به دیدار خانواده نوجوانی رفتند که پس از مرگ مغزی اعضای بدن خود را به بیماران اهدا کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان بندرلنگه، مهندس فواد مراد زاده فرماندار و حجت الاسلام والمسلمین دکتر اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه امشب با خانواده مرحوم محمد جواد حسن زاده که پس از حادثه مرگ مغزی، سه عضو بدن خود را با موافقت خانواده اش به بیماران دیگری اهدا کرده و جان چند نفر را نجات داد، دیدار کردند.

مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این دیدار ضمن قدردانی از حرکت این خانواده؛ اهدای زندگی به یک فرد را معادل نجات کل بشریت دانست و گفت: فقط انسان های بزرگ با روح بلند می توانند در لحظات خطیر تصمیم های بزرگ بگیرند، شما خانواده مرحوم حسن زاده نیز با اهدای اعضای بدن او به نیازمندان موجب نجات جان چندین نفر از هموطنان عزیزمان شدید  و کار بسیار بزرگی انجام دادید.

وی تأکید کرد: البته برای هیچ خانواده ای خوشایند نیست که عزیز خود را از دست بدهد اما انجام چنین کارهای خوبی به نوعی تسلی بخش خانواده هاست زیرا اهدای عضو به بیماران نیازمند، به آنان جان و زندگی دوباره می بخشد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 13-44222011 076
نمــابر : 44222022 076
ایمیل بخشداری کیش :b_kish@hormozgan.ir
آدرس فرمانداری : بلوار معلم - کدپستی 7971973594

شهرستان بندر لنگه

شهرستان بندرلنگه در 251 کیلومتری جنوب غربی بندرعباس ، یکی از قدیمی ترین بنادر جهان است. این شهرستان از سمت شمال با استان فارس و شهرستان بستک از سمت جنوب به خلیج فارس و از سمت شرق به شهرستان و از غرب با شهرستان پارسیان هم مرز می باشد. این شهرستان با 8210 کیلومتر مربع مساحت كه 11،5 درصد خاک استان را شامل می شود و جمعیت 159358دارای 5 شهر به نام های ( بندرلنگه ،كيش، کنگ ،بندر چارک ، لمزان) و همچنين 4 بخش به نام هاي (مركزي- مهران-شيبكوه –كيش ) می باشد .